Quantcast

Papafingo shitje prane Liqenit Artificial, Shitje

€ 350.000,00
 • 175 m
Reference Number
RF773570
Location
State
Albania
Address
Rruga Ymer Kurti
Contact
0673333381
Title
Papafingo shitje prane Liqenit Artificial
Prona ne
Shitje
Lot Size
175 m
Lot Size
243 m
Hipotek
No
Property Type
Apartament
Tipi
3+1
Plan
Kati i fundit
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Me strukture papafingo, apartamenti ka siperfaqe te brendshme 175 m2 dhe verande 243 m2, me hipoteke. Hapesirat e brendshme aktualisht jane te organizuara ne: sallon i madh ndenje, dhome gatim-ngrenje e vecante, 3 dhoma gjumi, 1 ambjent studio apo pritjen dhe 2 banjo.
Apartamenti ka cilesi te mire ndertimi, sikurse punime druri te catise.
Gjithashtu ne te do te gjeni: depo te vecanta dhe te fshehura, kuzhine te kompletuar, oxhak funksional per stinen e dimrit, banjo me hidromasazh dhe sauna brenda, etj.
Te gjitha dhomat kane dalje per ne verande, rreth e qark shtepise duke i dhene drite natyrale gjate gjithe dites. Tarrace eshte me mur te larte per sigurine e femijeve tuaj sikurse ofron pamje shume te bukur te qytetit te Tiranes dhe Parkut te Madh. Cmimi: 350'000 euro i diskutueshem. Info: 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3778 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Rruga Ymer Kurti) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind