Quantcast

Shitet apartament 1+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta, Shitje

€ 57.000,00
 • 164 m
Reference Number
RF199398
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Vasil Shanto
Contact
0694020500
Title
Shitet apartament 1+1 ne Bulevardin Gjergj Fishta
Prona ne
Shitje
Lot Size
64 m
Lot Size
64 m
Hipotek
Yes
Property Type
Apartament
Tipi
1+1
Plan
2
Toilets
1
Elevator
Yes
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet apartamet 1+1 me siperfaqe 64m2 tek Bulvardi Gjergj Fishta, Vasil Shanto. Eshte i organizuar nga nje dhome ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e pare banim te nje pallati te ri te mireadministruar, eshte i restauruar, dhe ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrin +355694020500!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 25 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Vasil Shanto) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind