Quantcast

Apartament per shitje 3+1, Pallati 1 Maji, Tirane

  • 98 m
Reference Number
RF114400
Location
State
Albania
Title
Apartament per shitje 3+1, Pallati 1 Maji, Tirane
Lloji Kerkeses
Shes
Tipi
3+1
Contact
0695271688
Plan
2
Lot Size
98 m
Additional information
Description
Apartament 3 dhoma, 1 kuzhine dhe dhome ndenje, 1 banjo, 2 ballkone me nje siperfaqe 98 m2 ne kat II, Pallati 1 Maji perballe me ish-Ekspoziten Shqiperia Sot. Vend i qete dhe lagje shume e mire. Cmimi 1,200 Euro m2, i negociueshem. Per me teper telefononi ne 0695271688
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 2439 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind