Quantcast

Shes apartament Sarande 15000 €

  • 35 m
Reference Number
RF160878
Location
State
Albania
Title
Shes apartament Sarande 15000 €
Lloji Kerkeses
Shes
Tipi
1+1
Contact
355699625189
Lot Size
35 m
Additional information
Description
Zona/Rruga : lagjia "Koder"

Zona/Rruga : Sarandë, lagjia " Koder "

Shes apartament 1+1, +1 ballkon, e pershtatshme per ciftet, kati i parë, në Sarande, sip.35 m².

Ndodhet në lagjen " Koder " sipër portit, 100m larg plazhit.
Cmimi 15.000 Euro / i diskutueshëm, me gjithë mobilje dhe pajisje.
Gjithçka e përfshirë në çmim.


Cel. : +355699625189
+355698981520
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 2468 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind