Quantcast

Apartament 2+1 me nje cmim te leverdisshem, € 90.000,00

€ 90.000,00
 • 125 m
Reference Number
RF913890
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament 2+1 me nje cmim te leverdisshem
Tipi
2+1
Lot Size
125 m
Property Type
Apartament
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ky apartament ju ofron luksin e të jetuarit në katet e larta të Tiranës, duke shpalosur kënde të gjera shikimi drejt perëndimit.
I organizuar në një siperfaqe optimale, me një ndarje ideale të zonës së ditës nga ajo e natës, ai ofron komoditet maksimal për familjen tuaj. Ambjenti I dites ofron dalje ne veranden e bollshme nga ku mund te shijosh rrezet e pasdites te diellit, dhe ajrin e fresket. Organizimi I te gjitha hapsirave te ketij apartamenti eshte mjaft kompakt duke krijuar nje ambjent jetese ekonomike dhe shume cilesore.
Dhomat e nates ofrojne te dyja dalje njera ne veranden e bollshme dhe tjetra ne nje ballkon te vogel.
Tualeti me ndriçim dhe ajrim natyral.
Nxitoni të kontaktoni me ne! Ështe në favorin Tuaj!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3507 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind