Quantcast

Apartament prane 21 Dhjetorit, cmim i arsyeshem, € 76.000,00

€ 76.000,00
 • 96 m
Reference Number
RF194367
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament prane 21 Dhjetorit, cmim i arsyeshem
Tipi
2+1
Lot Size
96 m
Property Type
Apartament
Plan
>10
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ofron organizim planimetrik është shumë të mirë, duke ndarë hapësirat e ditës dhe të natës nga njëra- tjera, për t'u krijuar këtyre të fundit, privatësinë e nevojshme.
Hapësirat mundësojnë vendosjen e mobiljeve të nevojshme dhe krijimin e momenteve të bukura në interier.
Ambjentet janë të orientuar nga jugu, duke siguruar kështu ndriçim optimal.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4020 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind