Quantcast

Banesa eduhur,ne zonen eduhur,arkitekturen perfekt, € 91.000,00

€ 91.000,00
Reference Number
RF900288
Location
State
Albania
Address
Rr. Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Banesa eduhur,ne zonen eduhur,arkitekturen perfekt
Tipi
2+1
Lot Size
116 m
Property Type
Shtepi
Plan
5
Elevator
Yes
Garage
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti ka orientim Veri-Perendim, Jug-Lindje, orientim I cili realizon ventilim të mirë të apartamentit. Ndodhet në një zonë ku mbizotëron qetësia dhe gjelbërimi me një arkitekturë të veçantë.
Dhoma e ndenjes është e organizuar së bashku me gatimin dhe ngrënien, me një ballkon të orientuar nga jugu I cili ofron një pamje të këndshme. Dy dhomat e gjumit lidhen me një korridor nga ku bëhet shpërndarja e hapësirave. Dhoma matrimoniale ka tualet të veçantë dhe dalje në ballkon.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4566 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind