Quantcast

Shitet ambjent biznesi,Mali Robit

Reference Number
RF182363
Location
State
Albania
Address
Mali i Robit
Contact
696037162
Title
Shitet ambjent biznesi,Mali Robit
Property Type
Ambient Biznesi
Elevator
Yes
Garage
Yes
Year Built
2014
Additional information
Description
Tek Mali i Robit , ne vijen e pare buze detit ne nje Kompleks Modern te sapo perfunduar shitet ose jepet me qera me afat te gjate kohe.

Bar -restorant me siperfaqe 600 m2.

Ambjent i jashtem per bar veror me siperfaqe 600 m2.

Ambjent per vendosjen e 100 shezllonave.

Si dhe 20 dhoma te perbera nga garsoniere dhe apartamente 1+1, perkatesish kati papafingo dhe suit i objektit te cilat jane te mobiluara.

Vend parkimi per 30 makina.

Objekti eshte i paisur me ashensor i cili fillon nga ambjenti brenda lokali.

Ju garantojme se do te jete nje investim teper i zgjuar.

Ne mos ju, nje mik apo i njohuri juaj mund te jete i interesuar!


Sqarim: Te gjitha objektet e mesiperme jepen bashke.

Nese jeni te interesuar ju ofrojme bashkpunimin tone, sipas te gjitha rregullave te tregut.

WEB : www.fafa.al
email: [email protected]
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 4694 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Mali i Robit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind