Dyqane , apartamente dhe zyra . shitje / Qera

Reference Number
RF104505
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Zogu i Zi
Contact
0695477774
Title
Dyqane , apartamente dhe zyra . shitje / Qera
Property Type
Shtepi
Elevator
No
Garage
No
Year Built
2014
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1871 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Zogu i Zi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind