Quantcast

Apartament komod per nje familje te re

Reference Number
RF139469
Location
State
Albania
Address
rr. Frosina Plaku
Contact
0694332338
Title
Apartament komod per nje familje te re
Tipi
1+1
Lot Size
60 m
Çmimi m/2
€ 730,00
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti 1+1 i katit të dytë me orientim nga perëndimi është ideal për një familje të re. Dhoma e ditës është e mirëndricuar dhe siguron një komunikim funksional të gatimit, ngrënies dhe ndenjes.
Dhoma e gjumit dhe dhoma e ditës ofrojnë mundësi daljeje në ballkon duke ofruar një pamje nga kopështi i gjelbërt, që përmbush kërkesat e të gjitha grupmoshave.

Një apartament kuti, ku cdo gjë është në vendin e duhur.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 3419 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind