Quantcast

Apartamente te rejane ne shitje

€ 61.000,00
Reference Number
RF479130
Location
State
Albania
Address
Rr Frosina Plaku
Contact
0682029807
Title
Apartamente te rejane ne shitje
Tipi
1+1
Lot Size
81.70 m
Elevator
Yes
Additional information
Description
Apartamenti ka një dhomë gjumi, një dhomë dite ku është I integruar aneksi I gatimit, që ka dalje në ballkon, dhe një tualet. Dhoma e gjumit ofron nje pamje te mrekullueshme nga perendimi dhe ka dalje ne ballkon. Ambjentet kanë hapesira optimale dhe kanë ndricim natyral. Apartamenti është tepër komod dhe I përshtatshëm për një familje të re. Eksperienca jonë ka bërë që tju ofrojmë një shërbim të rregullt administrimi dhe punime me standart shumë të lartë.
Punimet përfundojnë së shpejti, kështu që duhet të nxitoni të na kontaktoni, për ta përshtatur apartamentin sipas shijeve tuaja. Dergoni sms ne nr 0682029807
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3994 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind