Quantcast

Apartamenti ideal per familjen tuaj!

Reference Number
RF161498
Location
State
Albania
Address
Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria
Contact
0696011381
Title
Apartamenti ideal per familjen tuaj!
Tipi
2+1
Lot Size
99.5 m
Elevator
No
Additional information
Description
Shitet partament 2+1 me siperfaqe 99.5m2 me orientim jug –lindje e pozicionuar ne katin e katert banim te komleksit rezidencial ‘Port View” ne Durres. Apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje me ambient gatimi dhe ngrenie, dy tualete dhe nje ballkon. Njeri nga tualetet eshte me dritare ndersa tjeteri me aspirim te vecuar. Apartamenti ka hapesira te bollshme me forma te rregullta shume te thjeshta per tu mobiluar. Apartamenti shikon nga oborri i gjelberuar
    • Vlerësimi i tanishëm: 5
    • Totali votave: 1
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • 1978 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagja 17, Durres, Kyqezimi i rruges Stefan Kaculini me rrugen Adria) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind