Quantcast

Shiten Vila ne Ndertim, Lezhe

€ 00,00
 • 236 m
Reference Number
RF869211
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Lezhes
State Level 2
Lezhë
Address
Lagjia SMT, Lezhe
Contact
00355697503297
Title
Shiten Vila ne Ndertim, Lezhe
Tipi
3+1
Lot Size
236 m
Lot Size
260 m
Çmimi m/2
€ 750,00
Elevator
No
Additional information
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shiten " Vila + Garazh " ne ndertim. Vilat ne fjale ndodhen ne nje kompleks prej 10 vilash, ne lagjen SMT te qytetit Lezhe, vetem 2 km nga qendra e qytetit. Vilat jane 2 kateshe , ku secili kat ka nje siperfaqe pre 118 m2 ne total 236 m2. Keto jane te organizuara : kati perdhe me Sallon , kuzhine , aneks, dhe 2 banjo, ne katin e 1 ndodhen 2 dhoma gjumi, banjo, koridor dhe ballkon.
Nje nga keto banesa eshte e organizuar ne katin perdhe njesi me siperfaqe 89.77m2 dhe katin e pare te banimit apartament 2+1 me siperfaqe 89.77 m2. Secial nga Vilat ka oborr me siperfaqe 300m2.

Cmimi eshte 750 Euro/m2.
Ne cmim perfshihet edhe Garazhi qe ka nje siperfaqe prej 24 m2.

Per informacione me te hollesishme dhe per nje vizite ne prone kontaktoni:

Gentjan Marku
Cel:+355697503297
Mail:[email protected]
Facebook: Lezha Real Estate
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 388 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Lezhes, Lezhë, Lagjia SMT, Lezhe) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind