Quantcast

SHITET DUPLEX 3+1 TE RRUGA FROSINA PLAKU

€ 133.000,00
 • 94,64 m
Reference Number
RF816874
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
RRUGA FROSINA PLAKU
Contact
0699947554
Title
SHITET DUPLEX 3+1 TE RRUGA FROSINA PLAKU
Tipi
2+1
Lot Size
94,64 m
Lot Size
107,7 m
Elevator
Yes
Additional information
Description
ShItet duplex te rruga FROSINA PLAKU .Duplex-i eshte pjese e nje prej komplekseve me te rinj qe po ndertohen ne Tirane. Ky kompleks eshte projektuar qe te sigurojë ambjentet më të mira për banorët e tij të ardhshëm.I ndodhur në një nga zonat më të preferuara të qytetit, pak metra nga rruga kryesore duke iu larguar kështu zhurmave dhe lëvizjeve të vazhdueshme të trafikut.

Duplexi eshte i tipit 3+1 , ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te .
Ka siperfaqe totale 107,7 m2 prej te cilave 94,64m2 eshte siperfaqe ndertimi dhe 13,06m2 eshte siperfaqe e perbashket. .

Gjithashtu eshte i pasur me verande me siperfaqe 28.9m2.
Cmimi 133000 euro. Kontakto 0699947554. Jeni te mirepritur.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 964 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, RRUGA FROSINA PLAKU) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind