Quantcast

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR.MUHAMET GJOLLES, Qera

€ 2.000,00
 • 2
Reference Number
RF911288
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
RR. MUHAMET GJOLLESHA
Contact
0697022840
Additional information
Title
JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI RR.MUHAMET GJOLLES
Property Type
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
280 m
Lot Size
290 m
Comment for the price
I Diskutueshëm
Toilets
2
Garage
No
Plan
2
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ambienti ka një sipërfaqe prej 280 m² dhe vendndodhje shumë të favorshme pasi ndodhet anës Rrugës Muhamet Gjollesha, në një zonë të kërkuar. Mund të shfrytëzohet për zyra, call center etj. Për më shumë informacione na kontaktoni ☎ 069 702 2840
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 149 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, RR. MUHAMET GJOLLESHA, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind