Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Durresit, Qera

€ 350,00 / Në muaj
 • 160 m
Numri References
RF207162
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Durresit
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 1 + 1 me qera ne rrugen e Durresit
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
60 m
Siperfaqa totale
60 m
Tualete
1
Kati
4
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne katin e IV-rt te nje pallati.
Ky pallat pozicionohet ne rrugen e Durresit, prane Zogut te zi, rruges se Kavajes dhe qendres se Tiranes.
Hapesira e brendshme prej 60m2 eshte e organizuar ne dhome ndenje me ambient gatimi e ngrenie, dhome matrimoniale dhe tualet.
Prona eshte e rikonstruktuar si dhe pajisur me 2 kondicionere per ngrohje e ftohje.
Ka nje kend modern, kuzhine te kendshme dhe drite natyrale ne tere shtepine.
Avantazh eshte vendndodhja ne zone mjaft qendrore.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 260 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Durresit, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto