Quantcast

Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artficial , Qera

€ 600,00 / Në muaj
 • 187 m
Numri References
RF892601
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
rruga Sami Frasheri
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 2 + 1 me qera prane Liqenit Artficial
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
87 m
Siperfaqa totale
87 m
Tualete
1
Kati
7
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne rrugen Sami Frasheri, shume prane Liqenit Artificial dhe njekohesisht prane Bllokut ne Tirane.
Ky apartament me siperfaqe 87m2 shtrihet ne katin e XI-te te nje pallati te ri, me ashensor dhe sherbimet e nevojshme ne katet e para.
Banesa eshte e organizuar ne sallon te bollshem ndenje, ambient gatim-ngrenie, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ballkone.
Prona ka mobilim pothuajse te ri, kuzhine teper cilesore dhe ambient dite komod.
Eshte i pajisur me kondicioner per ngrohje e ftohje dhe ka ndricim te plote natyral.
Ne njerin prej ballkoneve do te mund te kaloni momente relaksuese dhe te shijoni pamjen fantastike te qytetit.
Kjo zone preferohet me se shumti per afersine e konsiderueshme qe ka me liqenin.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 254 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Sami Frasheri , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto