Apartament 3 + 1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit, Qera

€ 400,00 / Në muaj
 • 2136 m
Numri References
RF253646
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Frederik Shiroka
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 3 + 1 me qera ne zonen e 21 Dhjetorit
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
3+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
136 m
Siperfaqa totale
136 m
Tualete
2
Kati
4
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
partamenti gjendet ne rrugen Frederik Shiroka, shume prane 21 Dhjetorit, prane rruges se Durresit e te Kavajes.
Banesa shtrihet ne katin e 4-rt te nje pallati te ri e me ashensor.
Apartamenti eshte i organizuar ne: sallon i bollshem ndenje, ambient ngrenie e gatimi, korridor, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.
Ne sallon ka nje kend teper komod, eshte i pajisur me kondicioner qendror dhe eshte mjaft i mirembajtur.
Zona ofron te gjitha sherbimet dhe fasilitetet.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 364 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Frederik Shiroka, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto