Quantcast

Apartament 3 + 1 me qera prane Kompleksit Grand, Qera

€ 650,00 / Në muaj
 • 2125 m
Numri References
RF159806
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Todi Shkurti
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 3 + 1 me qera prane Kompleksit Grand
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
3+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
125 m
Siperfaqa totale
125 m
Tualete
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Po
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane, shume prane Kompleksit Grand dhe prane Tregut Elektrik.
Zona njihet per qetesine dhe ajrin e paster.
Banesa shtrihet ne katin e II-te te nje vile me hyrje te vecante, ka vend parkimi dhe oborr te shfrytezueshem per tu relaksuar.
Siperfaqja prej 125 m2 eshte e organizuar ne holl ne hyrje, sallon ndenje, kuzhine me vete, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe 3 ballkone.
Shtepia ofrohet e mobiluar, ka nje arredim klasik dhe oxhak dimeror.
Cdo dhome eshte e pajisur me kondicionere inverter, tualetet gjithashtu jane me ngrohje si edhe ka sistem uji diellor.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 818 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga Todi Shkurti, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto