Apartament dupleks me qera te Liqeni Thate , Tirana, Qera

€ 350 / Në muaj
 • 2168 m
Numri References
RF175622
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Rruga Hamdi Sina
Kontakt
0673333381
Titulli
Apartament dupleks me qera te Liqeni Thate
Prona ne
Qera
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
168 m
Siperfaqa totale
168 m
Tualete
2
Kati
5
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet prane rruges Hamdi Sina ne Tirane, shume afer me liqenin e thate.
Shtrihet ne katin e 5-te dhe te fundit te nje pallati te ri, me siperfaqe totale 168 m2.
Hapesira eshte e organizuar ne dy kate ne forme dupleksi, ku ne katin e pare do te gjeni sallonin e ndenjes, kuzhinen, banjo dhe ballkon.
Ne katin e siperm do te gjeni 2 dhoma gjumi, banjo dhe verande.
Shtepia ofrohet e pamobiluar, duke ju ofruar vetem kuzhinen e gatimit. Zona eshte e qete dhe plot ajer te paster.
Cmimi: 350 euro/muaj Informacion: agjensi imobiliare Jona 067333 3381

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 321 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Rruga Hamdi Sina, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto