Garsonjere me qera te Eleonora ne Tirane, Tirana, Qera

€ 180 / Në muaj
 • 48 m
Numri References
RF772866
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rruga Rrapo Hekali
Kontakt
0673333382
Titulli
Garsonjere me qera te Eleonora ne Tirane
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Gazoniere
Siperfaqa
48 m
Siperfaqa totale
48 m
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Garsonjerja ndodhet mbi Kristal Center, prane Eleonores.
Banesa ndodhet ne katin e II-te te nje pallati cilesor..
Prona me siperfaqe 48 m2 eshte e organizuar ne koridor, nje ambjent te bollshem, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Banesa eshte ne gjendje te mire, me kuzhine cilesore, krevat marinar dhe sigurisht nje divan se bashkun me kolltukun.

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 969 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rruga Rrapo Hekali, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto