JEPET ME QERA 1+1 I MOBILUAR....RRUGA E DIBRES, Qera

Lek 30.000,00 / Në muaj
 • 72 m
Numri References
RF124405
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
prane fakultetit te mjekesis, rruga e dibres
Kontakt
0694273672
Titulli
JEPET ME QERA 1+1 I MOBILUAR....RRUGA E DIBRES
Prona ne
Qera
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
72 m
Siperfaqa totale
72 m
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Prane fakultetit te mjekesis, rruga e dibres....Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme.Apartamenti ndodhet ne pallat te ri dhe mjaft cilesor.Jepet me qera per 30.000 leke te reja/muaj

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 – 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 633 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , prane fakultetit te mjekesis, rruga e dibres, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto