Jepet me qera 3+1 dubleks, Qera

€ 1.000,00 / Në muaj
 • 2180 m
Numri References
RF382964
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Rruga Brigada e VII
Kontakt
0694615510
Titulli
Jepet me qera 3+1 dubleks
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
3+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 5,5
Siperfaqa
180 m
Siperfaqa totale
180 m
Viti ndertimit
2013
Tualete
2
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet duplex 3+1 te Rruga Barrikadave, ne kryqezim me rrugen e Dibres, sheshin Skenderbe, Unazen dhe Blv Zogu I-re.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 180 m2, te organizuar, ne nje ambient ndenje vecante ne katin e pare, me oxhak dhe cdo gje qe nevojitet per nje jetese komode, me kushte dhe cdo pajisje te duhur, ambient gatimi dhe nje tualet, kati i dyte ka tre dhoma gjumi, njera nga dhomat eshte e pajisur me krevat matrimonial dhe dy dhoma me krevat tek, nje dhome hekurosje, nje tualet dhe ballkon ne cdo hapesire.
E gjithe shtepia ka ndricim ne cdo ane, ne katin e pare ka gjithashtu nje verande ku mund te konsumohen vaktet dhe shume lule e peme perreth oborrit qe shtrihet perpara verandes.
Brenda cmimit perfshihet dhe nje post parkimi, garazh i mbyllur.
I gjithe ambienti te ofron qetesi, relax dhe shume ngrohtesi.
Cmimi 1000 euro/muaj.

id2693
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 222 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Brigada e VII, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto