Jepet me qera ambient biznesi në një qendër tregta, Qera

€ 5.170,00 / Në muaj
 • 1235 m
Numri References
RF147199
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Prane 9-kateshe, Rruga Dibres
Kontakt
0695442661
Titulli
Jepet me qera ambient biznesi në një qendër tregta
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
3+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Ambient Biznesi
Çmimi m/2
€ 22,00
Siperfaqa
235 m
Siperfaqa totale
235 m
Tualete
1
Kati
4
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Po
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera ambient biznesi në një qendër tregtare në Qendër të Tiranës Jepet me qera ambient biznesi në një zonë të aksesueshme fare prane qendrës në një nga qendrat tregtare luksoze. Ambienti ka një sipërfaqe prej 235 m2 dhe mund të organizohet sipas dëshirës. Ambienti ndodhet në kat të 4-rt të objektit, me pamje nga rruga kryesore. Cmimi 22 euro/m2 Brenda cmimit përfshihen dhe 2 parkime në katin nëntokë të godinës

https://www.eliteproperties.al/property/3006/jepet-me-qera-ambient-biznesi-n%C3%AB-nj%C3%AB-qend%C3%ABr-tregtare-n%C3%AB-qend%C3%ABr-t%C3%AB-tiran%C3%ABs?type=To%20rent
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 121 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Prane 9-kateshe, Rruga Dibres, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto