Quantcast

Jepet me qera aparatamenti 2+1 ne Myslym Shyr, Qera

€ 400,00 / Në muaj
 • 1 m
Numri References
RF905070
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Myslym Shyr
Kontakt
0699595134
Titulli
Jepet me qera aparatamenti 2+1 ne Myslym Shyr
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 400,00
Siperfaqa
1 m
Siperfaqa totale
1 m
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament me qira 2+1 me vendodhje ne Rrugen Myslym Shyri.
Apartamenti organizohet nga nje ambient ndenje dhe ambienti i gatimit me vete, dy dhoma gjumi.1 tualet.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh. Eshte totalisht i rikonstrukturuar, dhe i mobiluar se fundmi.
Apartamenti ka te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 36 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Myslym Shyr , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto