Jepet me qera apartament 2+1 prane Liqenit, Qera

€ 400,00 / Në muaj
 • 296 m
Numri References
RF313562
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Prane Liqenit Artificial
Kontakt
0674108784
Titulli
Jepet me qera apartament 2+1 prane Liqenit
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 3,5
Siperfaqa
96 m
Siperfaqa totale
96 m
Tualete
2
Rikonstruktuar
Po
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qera apartament 2+1 pranë ” Kopshti Botanik” Tiranë. Apartamenti ka një sip prej 96 m2, është I mobiluar me paisje te reja, me të gjitha orenditë e duhura. Apartamenti eshte i organizuar ne ambjentin e ndenjes dhe kuzhinës të përbashkët , 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ndodhet në katin e VI-të të një ndërtimi të ri , të pajisur me kamera sigurie dhe ashensor te ri. Ka një pamje fantastike, ajër të pastër. Çmimi 400 euro/muaj

https://www.eliteproperties.al/property/2644/jepet-me-qera-apartament-2-1-pran%C3%AB-kopshti-botanik-tiran%C3%AB?type=To%20rent (ID:2644)
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 403 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Prane Liqenit Artificial, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto