Jepet me qera apartament ne vile / tek zoologjiku , Tirana, Qera

€ 350 / Në muaj
 • 1200 m
Numri References
RF193748
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
kopshti zoologjik
Titulli
Jepet me qera apartament ne vile / tek zoologjiku
Prona ne
Qera
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 350
Siperfaqa
200 m
Siperfaqa totale
200 m
Viti ndertimit
1998
Tualete
1
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Po
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qera apartament ne vile tek kopeshti zoologjik .Eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje dhe 1 tualet . Ka dhe vend parkimi . kati : 1 cmimi : 400 euro / muaji Per me shume info mund te na kontaktoni ne numrin e tel 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 361 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, kopshti zoologjik , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto