Jepet me qira apartament 2+1 pranë një rezidence, Qera

€ 1.200,00 / Në muaj
 • 1126 m
Numri References
RF129116
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Long Hill
Kontakt
0694615510
Titulli
Jepet me qira apartament 2+1 pranë një rezidence
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 10,00
Siperfaqa
126 m
Siperfaqa totale
126 m
Viti ndertimit
2015
Tualete
1
Kati
2
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Po
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Jepet me qira apartament 2+1 në nje nga Rezidencat më të njohura në Tiranë.Apartamenti ka një sipërfaqe prej 126 m2 te organizuar në një ambient ndenje dhe gatimi të madh të përbashkët, dy dhoma gjumi, një tualet, dy ballkone dhe dy poste parkimi.
Apartamenti ndodhet në një oaz gjelbërimi, qetësi dhe paqe, me kënd lojrash për fëmije dhe shumë argëtimi të tjera.
Apartamneti është i mobiluar me pajisjet me te mira, shumë cilësore, moderne dhe shumë shije.
Cmimi 1200 euro/muaj.

id2805
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 189 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, , Long Hill , Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto