Quantcast

Super apartament luksoz 2+1 me qera prane Nobis!, Qera

€ 1.500,00 / Në muaj
 • 2145 m
Numri References
RF313912
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
Prane Qendres Nobis
Kontakt
0697264350
Titulli
Super apartament luksoz 2+1 me qera prane Nobis!
Prona ne
Qera
Gjendja
E mobiluar
Tipi
2+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Çmimi m/2
€ 00,00
Siperfaqa
145 m
Siperfaqa totale
145 m
Tualete
2
Kati
3
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Po
Ashensor
Jo
Komente për çmimin:
I Diskutueshëm
Pershkrimi
Pershkrimi
Jepet me qera super apartament luksoz 2+1 prane Qendres Nobis.
Ndodhet ne katin e 3te banim.
Permban 2 dhoma gjumi dhe garderobe me vete.
Ka super mobilim.
Gjithashtu ka ne dispozicion edhe parkim.
Cmimi eshte 1500 euro/m2.
Per me shume informacion kontaktoni ne nr :069 72 64 350.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1785 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Prane Qendres Nobis, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto