Tirane Rr. Shyqyri Ishmi 1+1, 35,000 L/ Muaj, Tirana, Qera

Lek 35.000 / Në muaj
 • 162 m
Numri References
RF172308
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.1
Adresa
Rr. Shyqyri Ishmi
Kontakt
0692176602
Titulli
Tirane Rr. Shyqyri Ishmi 1+1, 35,000 L/ Muaj
Prona ne
Qera
Gjendja
E Re
Tipi
1+1
Lloji Qeras
Në muaj
Lloji prones
Apartament
Siperfaqa
62 m
Siperfaqa totale
62 m
Viti ndertimit
2008
Tualete
1
Kati
1
Rikonstruktuar
Jo
Garazh
Jo
Ashensor
Po
Komente për çmimin:
I PaDiskutueshëm
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Tirane, (200M mbi Shkollën e Baletit) jap me qera Apt 1+1+A+BLK Kati i 2, 62 m2, Çmimi 35,000 Leke/Muaj.
Pallati është i Ri i pajisur me ashensor. Apt eshte i mobiluar totalisht me kondicioner, paisjet elektro shtepiake dhe mobiljet te reja. Ka nje ballkon ne dhomen e gjumit.
Për më teper informacion mund te kontaktoni në numrin :
0692176602

E-mail: [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 330 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.1, Rr. Shyqyri Ishmi, Në muaj) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto