1+1 mobiluar Kompleksi Delijorgji , Shitje, Tirana

€ 74.400
 • 167.6 m
Numri References
RF200276
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rruga e Kavajes
Kontakt
0673333381
Titulli
1+1 mobiluar Kompleksi Delijorgji
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 1.100
Siperfaqa
67.6 m
Siperfaqa totale
67.6 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2015
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te njohura dhe me cilesi ndertimi te larte.
Kompleksi Delijorgji perbehet nga disa kulla banimi, ku ne katet e para do te gjeni dyqane te ndryshme e lokale, administrim i rregullt, mundesi parkimi, si dhe punime ndertimore shume cilesore.
Banesa ka siperfaqe 67.6 m2 e organizuar ne sallon ndenje se bashku me kuzhinen, dhome cifti, korridor, banjo dhe ballkon.
Shtepia eshte e shtruar me parket laminat, kuzhine bashkekohore dhe te gjitha mobiljet perfshihen ne cmim.
Kjo prone vlen mjaft mire dhe per qellime investimi, per te perfituar nga qeraja e leverdisshme mujore.
Cmimi: 1100 eur/m2 Informacion: agjensi imobiliare Jona 06733 33381

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 908 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rruga e Kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto