2+1 afer gjimnazit Petro Nini , Shitje

€ 72.000,00
 • 158.5 m
Numri References
RF187930
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Margarita Tutulani
Kontakt
0673333381
Titulli
2+1 afer gjimnazit Petro Nini
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
58.5 m
Siperfaqa totale
67 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane, shume prane gjimnazit Petro Nini, zones se ish Bllokut dhe liqenit artificial.
Banesa shtrihet ne katin e pare banim, me siperfaqe totale 67 m2.
Hapesira e brendshme me hipoteke prej 58.5 m2 eshte e organizuar ne: sallon ndenje se bashku me aneksin e gatimit dhe ballkon, 2 dhoma gjumi, banjo dhe korridor.
Kjo shtepi mund te pershtatet shume mire dhe ne 1+1 per te krijuar hapesira me te medha banimi.
Pallati ju mundeson ashensor dhe administrimin e nevojshem.
Cmimi: 72'000 euro Informacion: agjensi imobiliare Jona 06733 33381

  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 1134 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, rruga Margarita Tutulani ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto