2+1 OKAZION / MISTO MAME, Shitje, Tirana

€ 50.000
  • 186 m
Numri References
RF844897
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Misto Mame
Kontakt
0692040124
Titulli
2+1 OKAZION / MISTO MAME
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
86 m
Siperfaqa totale
86 m
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
8
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament ne zonen e Misto Mames.Apartamenti eshte i perbere nga 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje (+ambient gatimi),1 korridor,1 tualet dhe 1 verande. Apartamenti eshte ne proces hipotekimi. Siperfaqja : 86.9 m2 + 50 m2 veranda Kati i 8-te . Cmimi :50.000 Euro Per me shume info na telefononi ne numrin 0692040124 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 313 Shfaqur
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Misto Mame) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Enter your report
Shkruaji një mesazh *
Kyçu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto