Quantcast

3+1 cilesor prane Bllokut Ambasadave , Shitje

€ 195.000,00
 • 2137 m
Numri References
RF202394
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Naim Frasheri
Kontakt
0673333381
Titulli
3+1 cilesor prane Bllokut Ambasadave
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
137 m
Siperfaqa totale
137 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
7
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane, shume prane Bllokut te Ambasadave dhe rruges se Kavajes.
Zona eshte qendrore pasi ka akses te shpejte me rruget kryesore te kryeqytetit por dhe e qete dhe e preferuar per banim.
Banesa shtrihet ne katin e 7-te me ashensor dhe administrimin e nevojshem.
Hapesira e brendshme me hipoteke prej 137 m2 eshte e organizuar ne: korridor ne hyrje, sallon ndenje se bashku me ballkon, kuzhine e vecuar se bashku me ambjentin e ngrenjes, 3 dhoma gjumi, 2 banjo dhe ballkon i dyte.
Shtepia ka punime te brendshme cilesore, si: parket laminat, kondicionere ne cdo dhome, oxhak dekorativ, depo, kuzhine cilesore dhe e pajisur me dritare, dyer moderne, e deri te dhomat e gjumit te cilat i perfitoni ne cmim.
Apartamenti eshte plot drite dielli i orientuar nga lindja. Cmimi: 195'000 euro Informacion: agjensi imobiliare Jona 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1789 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, rruga Naim Frasheri ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto