Apartament 1 + 1 per shitje ne zonen 21 dhjetori, Shitje, Tirana

€ 51.000
 • 152 m
Numri References
RF201677
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Kontakt
0673333382
Titulli
Apartament 1 + 1 per shitje ne zonen 21 dhjetori
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
52 m
Siperfaqa totale
52 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E mobiluar
Kati
2
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese.
Kjo ndertese eshte pozicionuar ne rrugen Frederik Shiroka e quajtur ndryshe Fusha e Zeze, shume prane 21 Dhjetorit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 52m2.
Ai eshte i organizuar ne: sallon ndenje dhe ambjent gatimi, 1 dhome gjumi, dhe 1 tualet.
Prona eshte e rikonstruktuar dhe eshte totalisht e mobiluar.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 451 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto