Apartament 2+1 me hipotek / Fresku, Shitje, Tirana

€ 54.000
  • 195 m
Numri References
RF296839
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Fresku,rruga e teleferikut
Kontakt
0695747210
Titulli
Apartament 2+1 me hipotek / Fresku
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 570
Siperfaqa
95 m
Siperfaqa totale
95 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartament 2+1 te rruga e teleferikut, i perber nga dy dhoma gjumi te bolleshme nje koridor dhe nje soxhorno, ne nje zone te qete dhe te mire organizuar. Per info mund te kontaktoni ne nr 0695747210, Albanian Real Estate,
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 2575 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Fresku,rruga e teleferikut) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto