Apartament 2+1, Selvia, Shitje, Tirana

€ 220.000
 • 220 m
Numri References
RF439349
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Selvia
Kontakt
0693389742
Titulli
Apartament 2+1, Selvia
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
220 m
Siperfaqa totale
220 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Disponojmë një apartament në një zonë shumë të frekuentuar të Tiranës, te Selvia, pranë Vilës Gold. Objekti ndodhet në katin e 5 të një kompleksi të ri me ndertime shumë cilësore. Apartamenti ka sipërfaqe 85m2 dhe një verandë prej 135m2 me orientim lindje. Përbëhet nga salloni i bollshëm me dalje në verandë, dy dhoma gjumit, dy tualetet me dritare dhe veranda. Apartamenti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për ta vizituar na kontaktoni.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 462 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Selvia ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto