Apartament 2+1 , Shitje, Tirana

€ 87.000
 • 196 m
Numri References
RF980079
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Tregu Elektrik
Kontakt
0696092993
Titulli
Apartament 2+1
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 906
Siperfaqa
96 m
Siperfaqa totale
96 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E mobiluar
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 2+1 në Rrugën “Todi Shkurti”, pranë tregut Elektrik
Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96 m2 dhe është i organizuar në një ambient të përbashkët ndenjie dhe gatimi, dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon.
Apartamenti ndodhet në katin e VI-shtë të një ndërtimi të ri 9-katësh.
Apartamenti shitet I mobiluar.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Çmimi 87000 euro


2229
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2445 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Tregu Elektrik) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto