Apartament 3+1 në shitje te Rr. “Nikolla Lena”, Tirana

€ 138.000
  • 150 m
Numri References
RF208033
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Adresa
Rr."Nikolla Lena"
Kontakt
0692095950
Titulli
Apartament 3+1 në shitje te Rr. “Nikolla Lena”
Çmimi m/2
€ 920
Siperfaqa
150 m
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E Perdorur
Kati
7
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartament 3+1 në shitje te Rr. “Nikolla Lena”
Shitet apartament 3+1 te Rr. “Nikolla Lena”, afër Rrugës “Myslym Shyri”. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 150 m2, ku 130 m2 është sipërfaqja e apartamentit dhe 20 m2 është sipërfaqja e loftit.
Apartamenti ndodhet në katin e VII-të dhe të fundit të një pallati 7-katësh i ndërtuar në vitin 1997, i pajisur me ashensor. Apartamenti është i organizuar në një sallon të madh ndenjie dhe ngrënie, tri dhoma gjumi, dy tualete ku njëri prej tyre ka ndricim natyral, 3 ballkone , njëri prej të cilit është në trajtë verande. Apartamenti ka dhe një ambient me shkallë në trajtë papafingoje.
Orientimi lindje-perëndim bën qe të ketë dritë gjatë gjthë ditës.
Është i pajisur me certifikatë pronësie.
Cmimi 138000 euro
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 1749 Shfaqur
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Rr."Nikolla Lena") via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto