Quantcast

Apartament 3+1, Shitje

€ 420.000,00
 • 2300 m
Numri References
RF442383
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga Dibres
Kontakt
0694332490
Titulli
Apartament 3+1
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
300 m
Siperfaqa totale
300 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Kati
9
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Rruga E Dibres, prane Kompleksit Halili, shitet Apartament 3+1 me siperfaqe 300 m2 me Hipoteke, kati 9 pallat i Ri me 2 ashensor, Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno ( 3 ambjente, 2 ambjente ndenjeje dhe 1 ambjent ngrenie), kuzhine me vehte, 3 dhoma gjumi, 2 tualetet te 2 me hidromasazh,1 ballkon me shatervan qe rrethon Apartamentin dhe 1 ballkon ne dhome gjumi. Apartamenti eshte plotesisht i mobiluar ne menyre bashkohore, i gjithe me parket, me televizor ne te gjitha dhomat, sistem chiller, tavani soxhornos me punime artistike, tavanet e dhomave me gips, orientimi Jug~Lindje~Perendim

Shitet 300 m2 x 1400 Euro/m2 = 420 000 Euro i diskutushem
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 276 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga Dibres) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto