Apartament per Shitje:, Shitje, Tirana

€ 104.000
 • 2104 m
Numri References
RF322923
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
rruga dritan hoxha
Kontakt
0694030502
Titulli
Apartament per Shitje:
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
104 m
Siperfaqa totale
104 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Kati
1
Tualete
2
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne rrugen Dritan Hoxha, eshte akoma ne faze ndertimi dhe pritet te perfundoje ne gusht-shtator te ketij viti. Ka nje siperfaqe prej 104 m2, dhe nje cmim prej 103.800 Eur. Eshte i tipit 2+1, dhe ka 2 tualete, ka orientim veri- perendim dhe ndodhet ne katin I.

 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 499 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, rruga dritan hoxha) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto