Apartament , Shitje, Tirana

€ 54.000
  • 195 m
Numri References
RF168157
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Adresa
Fresku,rruga e teleferikut
Kontakt
0692040124
Titulli
Apartament
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 570
Siperfaqa
95 m
Siperfaqa totale
95 m
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartament 2+1 te rruga e teleferikut, i perber nga dy dhoma gjumi te bolleshme nje koridor dhe nje soxhorno, ne nje zone te qete dhe te mire organizuar. Per info mund te kontaktoni ne nr 0692040124, Albanian Real Estate,
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 2055 Vizita
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Fresku,rruga e teleferikut) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto