OFERT..APARTAMENT 3+1 NE SHITJE..KODRA E DIELLIT 2, Shitje

€ 103.600,00
 • 140 m
Numri References
RF195965
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
kodra e diellit 2
Kontakt
0694273672
Titulli
OFERT..APARTAMENT 3+1 NE SHITJE..KODRA E DIELLIT 2
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
140 m
Siperfaqa totale
140 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Ne rezidencen me te mire te TIranes , Kodra e Diellit 2 shitet apartament 3+1 , siperfaqe 140 m2.Apartamenti ndodhet ne nje pozicionim te shkelqyer dhe planimetri e rregullt.Shitet me nje cmim ndryshe nga te tjeret vetem per 740 euro/m2 i PADISKUTUESHEM

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 54 04 636 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 621 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, kodra e diellit 2) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto