Quantcast

Okazion 2+1 Eleonora, Shitje

€ 75.000,00
 • 1120 m
Numri References
RF510517
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
rruga Rrapo Hekali
Kontakt
0673333381
Titulli
Okazion 2+1 Eleonora
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
120 m
Siperfaqa totale
120 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
2+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
6
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Po
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti gjendet ne rrugen Rrapo Hekali ne Tirane, shume prane unazes se madhe te qytetit dhe Komunes se Parisit.
Banesa shtrihet ne katin e 6-te dhe te fundit te pallati, duke ju ofruar privatesi dhe pamje shume te bukur te zones.
Siperfaqja prej 120 m2 eshte e organizuar ne: korridor, sallon i madh ndenje se bashku me aneksin e gatimit me dritare, 2 dhoma gjumi dhe banjo. Vecantia e kesaj shtepie eshte ballkoni i cili e pershkon dhe i jep drite natyrale gjate gjithe dites.
Zona ka marre zhvillim te shpejt vitet e fundit dhe ploteson te gjitha fasilitetet e nevojshme per banim.
Cmimi: 75'000 euro Informacion: agjensi imobiliare Jona 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 2043 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, rruga Rrapo Hekali) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto