Quantcast

OKAZION ! Apartament 3+1 , 116 m2- 88.000 Euro , Shitje

€ 88.000,00
 • 2116 m
Numri References
RF732025
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rr"Pasho Hysa" Kompleksi Mangalem21 Ali Demi
Kontakt
0695595758
Titulli
OKAZION ! Apartament 3+1 , 116 m2- 88.000 Euro
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 750,00
Siperfaqa
116 m
Siperfaqa totale
116 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
E Re
Kati
5
Tualete
2
Ashensor
Po
Garazh
Po
Rikonstruktuar
Po
Viti ndertimit
2019
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Pershkrimi
Apartament 3+1 kompakt dhe i mirësistemuar me sipërfaqe prej 116.4 m2.

I organizuar për shfrytëzimin më efiçent të hapësirës, ky apartament siguron mjedisin e përshtatshëm për familjen tuaj të madhe. Ambienti i ditës me këndin e tij të ndejtjes, gatimit dhe ngënies është ambienti i parë që shfaqet pas hyrjes, dhe pikerisht rreth tij shpërndahen dhomat e gjumit. Dhoma matrimoniale përveç hapësirës tejet të bollshme ka dhe tualetin e saj me dritare.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 339 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rr"Pasho Hysa" Kompleksi Mangalem21 Ali Demi ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto