OKAZION,SHITET AP 1+1 PRANE FUSHES ''LAPRAKE'', Shitje

€ 41.000,00
 • 70 m
Numri References
RF841366
Lokaliteti
Shteti
Albania
Adresa
prane fushave laprake
Kontakt
0682017333
Titulli
OKAZION,SHITET AP 1+1 PRANE FUSHES ''LAPRAKE''
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 586,00
Siperfaqa
70 m
Siperfaqa totale
70 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Kati
9
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 1+1 ne TIRANE prane fushes se Laprakes.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te mire dhe ndodhet ne katin e fundit. ( ME ASHENSOR )
Siperfaqja eshte 70m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte 41.000 euro ose ndryshe 586 euro per m2. ( I PADISKUTUESHEM )

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 707 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, prane fushave laprake) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto