Quantcast

OKAZION!Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes, Shitje

€ 80.000,00
 • 177 m
Numri References
RF518221
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
Rruga e Kavajes
Kontakt
0697603399
Titulli
OKAZION!Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
77 m
Siperfaqa totale
77 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
E Re
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2019
Pershkrimi
Pershkrimi
Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja dhe me ndertim teper cilesor te Tiranes "SQUARE 21", prane qendres se qytetit dhe lehtesisht e aksesueshme me rrugen kryesore.Ne katin e 3 te pallatit me orjentim jug-perendim orientim ky i cili ofron ndricim natyral pergjate dites.Apartamenti ka nje siperfaqe 77.5 m2  i organizuar ne 1 dhome gjumi, nje dhome ndenje e perbashket me ambientin e kuzhines, 1 tualet dhe nje ballkon. Persa i perket cilesise se ndertimit vlen per tu permendur : izolimi akustik, hidroizolimi, termoizolim , fasade e ventiluar etj.

Cmimi :80000 Euro

Per nje vizite ne prone na kontaktoni !
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 79 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga e Kavajes ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto