Quantcast

OKAZION,SHITET DUPLEX 3+1 TEK 'KODRA E DIELLIT 2', Shitje

€ 98.000,00
 • 140 m
Numri References
RF470779
Lokaliteti
Shteti
Albania
Shteti Level 1
Qarku i Tiranes
Shteti Level 2
Tirana
Adresa
KODRA E DIELLIT 2
Kontakt
0694273672
Titulli
OKAZION,SHITET DUPLEX 3+1 TEK 'KODRA E DIELLIT 2'
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 700,00
Siperfaqa
140 m
Siperfaqa totale
140 m
Hipotek
Jo
Lloji prones
Apartament
Tipi
3+1
Gjendja
Bosh pa mobiluar
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet Apartament 3+1 DUPLEX ne nje nga Komplekset me te kerkuara ne TIRANE,mes qetesise dhe natyres.
Apartamenti ndodhet ne Kompleksin ''KODRA E DIELLIT 2'' i cili eshte nga me cilesoret per sa i perket punimeve dhe vendodhjes qe ka.
Apartamenti ka nje planimetri dhe orientim te shkelqyer.
Oferta eshte e limituar ne kohe dhe eshte vetem per klient qe e njohin kompleksin.
Siperfaqja eshte 140 m2 . ( PA HIPOTEK )
Cmimi i apartamentit eshte vetem 98,000 euro ose ndryshe 700 euro per m2.

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 535 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, KODRA E DIELLIT 2) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto