Shesim Apartamente 2+1 tek Kompleksi Star, Shitje

€ 92.500
 • 1125 m
Numri References
RF108256
Lokaliteti
Shteti
Albania
Kontakt
0692040124
Titulli
Shesim Apartamente 2+1 tek Kompleksi Star
Prona ne
Shitje
Çmimi m/2
€ 740
Siperfaqa
125 m
Siperfaqa totale
125 m
Lloji prones
Shtepi
Tipi
2+1
Gjendja
E Re
Kati
3
Tualete
1
Ashensor
Po
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
2017
Pershkrimi
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Pishine
 • Dhome Ndenje
 • Telefon
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Vaske
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
Pershkrimi
Shesim Apartamente 2+1 tek Kompleksi Star, 740euro/m2, siperfaqe 125m2, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhome ndenje dhe guzhine,1 tualet, 1 ballkon. E pozicionuar ne nje zone me komunikim te mire dhe ne zhvillim.Adresa: Rruga Babe Rexha, mbrapa Globe. Per info mund te kontaktoni ne nr 0692040124 ose na vizitoni ne zyren tone te Kullat Binjake, Albanian Real Estate.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 982 Vizita
Kushtet e Kredisë
Shuma e Kredisë
Kohëzgjatja
Vite/Muaj
Norma Interesit
%
Data e parë e pagesës
Reset
Pagesat
Plotësoni në formën dhe klikoni mbi "Llogarit"
Programi per shlyerjen e Kredise
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania) via Google street view due to Google street view doesn't have data for this address.
Shkruaj Raportin Tend
Shkruaji një mesazh *
Anëtaresohu
Përdoruesi
Fjalëkalimi
Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto