Shitet 1+1/prane Gj.Shk Pare, Shitje, Tirana

€ 60.000
 • 159 m
Numri References
RF228665
Lokaliteti
Shteti
Albania
Rrethi
Tirana
Qyteti
Tiranë
Njesia administrative
Njesia Bashkiake Nr.5
Adresa
Muhamet Gjollesha
Kontakt
0672062729
Titulli
Shitet 1+1/prane Gj.Shk Pare
Prona ne
Shitje
Siperfaqa
59 m
Siperfaqa totale
59 m
Hipotek
Po
Lloji prones
Apartament
Tipi
1+1
Gjendja
Pjeserisht e mobiluar
Kati
4
Tualete
1
Ashensor
Jo
Garazh
Jo
Rikonstruktuar
Jo
Viti ndertimit
1990
Pershkrimi
Pershkrimi
Shitet apartament 1+1/ pranë Gjykatës së Rrethit, mbrapa shkollës “Pjetër Budi”. Apartamenti ka nje sipërfaqe totale prej 59m², organizohet në dhomë ndjenje dhe gatimi së bashku, një dhomë gjumi, korridor, ballkon, dhe tualet me dritare. Apartamenti ndodhet në katin e IV-të banim. Të një pallati ekzistues.
Disponon dokumenta të rregullta pronësie/I rivlerësuar
Cmimi 60.000 €
Për më shumë informacion na kontaktoni në :
fix: 04 4518285 cel: 067 2062729
[email protected]
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 206 Vizita
Emri i Mikut Tuaj *
Emal Mikut Tuaj *
Emri juaj
E-mail juaj
Shkruaji një mesazh
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Njesia Bashkiake Nr.5, Muhamet Gjollesha) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Shkruaj Raportin Tend
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Anëtaresohu
  Përdoruesi
  Fjalëkalimi
  Keni harruar fjalëkalimin? Më kujto